Вам передзвонити?

Тревожная кнопка – надійний метод, завдяки якому можна видалено викликати службу охорони, якщо трапилася ситуація яка виходить з під контролю і майну, здоров’ю або життю загрожує небезпека.  Співробітники охоронної компанії миттєво реагують на такі виклики.  Вони відправляються на об’єкт, в основному, протягом декількох хвилин після того, як тривожну кнопку хтось натискає.

Завдяки такому захисті значно зменшується число надзвичайних ситуацій.  Крім того, за допомогою тривожної кнопки можна запобігти неприємним випадки на території, яка охороняється.

Якщо ви хочете убезпечити себе і майно від надзвичайних ситуацій, довірте установку кнопки фахівцям нашої фірми «Охорона та безпека».  Ми гарантуємо вам повний захист від будь-яких неприємних випадків, отримавши сигнал тривоги будимо на Вашому об’єкті в лічені хвилини.

Цена на обслуживание тревожной кнопки
от
455
/мес

По вопросам установки, консультации, звоните: 

068 850 55 88 — вайбер

073 850 55 88 — телеграм

050 850 55 20

Заказать сейчас

Що таке тривожна кнопка, її види

тривожна кнопка кіевМногіе власники магазинів, офісних приміщень та інших подібних об’єктів цікавляться, що з себе представляє тривожна кнопка, для яких цілей вона була придумана.  Найчастіше тривожна кнопка виглядає у вигляді захованої від очей сторонніх людей клавіші, яка подає сигнал про те, що сталося подію.  При виникненні кримінальної ситуації її може в будь-який момент натиснути кожен співробітник магазина, офісу, ресторану, бару, підприємства і так далі.

На даний момент можна встановити тривожну кнопку таких типів:

  • Стаціонарную.Такая кнопка виглядає у вигляді електромеханічної кнопки з фіксацією.  Монтується пристрій в тому місці, де до нього є вільний доступ для кожного співробітника об’єкта.  Наприклад, в магазині тривожна кнопка встановлюється близько прилавка, каси.  Клавіша може передавати сигнал до приладу за допомогою провідної лінії зв’язку.  Активується кнопка за допомогою ножного приводу або вручну.  Після натискання вона залишається включена, поки кнопку не переведуть в початкове положення.  Даний процес здійснюється з використанням спеціального ключа.
  • Радіо брелок. Має не великий радіус дії (впевнений близько 50 м.) Це брелок (як від автосигналізації) і встановлюється на додаток до стаціонарної кнопці.  Найчастіше встановлюють в кафе, магазини, невеликі склади там де є необхідність пересуваючись по об’єкту мати кнопку під рукою.
  • Мобільную. Тревожна кнопка даного виду переносна.  Маленьке мобільний пристрій або спеціальна програма, яка встановлюється на смартфон.  В основному, тривожний сигнал передається по мобільному зв’язку.  Вона функціонує лише в тій зоні, де діє стільниковий зв’язок.  Відзначимо те, що мобільний тривожна кнопка передає сигнал дистанційно.  За допомогою неї можна заощадити час, щоб дістатися туди, де можна активувати стаціонарну тривожну кнопку.  Дана кнопка координати місця розташування не передається, вона прив’язується до конкретного об’єкта.

Як працює тривожна кнопка, основні переваги

Тривожна кнопка Київ – це спеціальний пристрій, який підтримує безперебійний зв’язок між охоронною фірмою і об’єктом, який охороняється.  Якщо ввімкнути функцію кнопки сигнал надходить на пульт охоронного агентства.  Після чого отриманий сигнал перенаправляється до групи миттєвого реагування.  При цьому, співробітники цієї групи отримують відображення місця розташування на планшеті, куди потрібно терміново відправитися, під’їзну колію і фото об’єкта.  Група приїжджає на місце для того, щоб усунути наслідки події.  Самі співробітники оснащені спеціальними засобами, і травматичний зброєю.

 

Тривожна кнопка – найдоступніший, недорогий тип охорони.  Вона має важливі переваги:

 

Швидке, доступне за ціною підключення.

Кнопка непомітна, її ніколи не бачить зловмисник.

Завдяки кнопці можна викликати на допомогу групу миттєвого реагування.

Пристосування можна встановити в будь-якому доступному місці.

Вартість тривожної кнопки в Києві, її обслуговування низька.

Тривожний сигнал передається на пульт охорони швидко, без затримок.

При натисканні кнопки немає звукового сигналу, що б не погіршувати ситуацію, що склалася на об’єкті.

Монтаж тривожної кнопки в Києві

Кнопка тривоги підключається в кілька етапів:

 

Спеціаліст уважно вивчає приміщення, йому необхідно знайти всі головні особливості об’єкта.

Після цього фахівець встановлює тривожну кнопку (якщо мова стосується стаціонарного пристрою).

Останній етап – проводиться налагодження зв’язку між головним пультом і об’єктом, перевіркою проходження всіх сигналів, після чого установник перевіряє правильність роботи системи.

Відзначимо те, що більшу ефективність такий захист має в тому випадку, якщо вона працює разом з пожежною і охоронною сигналізацією.  Але в даному випадку тривожна кнопка ціна, звичайно ж, буде збільшується.

Нам доверяют
9000

Объектов по Киеву

22

Группы быстрого
реагирования

Заказать сейчас
Бесплатная консультация