Вам передзвонити?

відеоспостереженняБезпека вважається важливою складовою життя будь-якої людини.  І люди намагаються докласти багато сил і часу, щоб задовольнити таку потребу.  Але сьогодні можуть відбуватися різні несподіванки, тому іноді створити самому собі надійний захист без чиєїсь допомоги просто неможливо.

Наше агентство «Охорона та безпека» готова вам допомогти.  Ми постараємося вирішити виниклі у вас проблеми, забезпечимо охорону вашого майна, здійснимо установку і підключення відеоспостереження.

 

Відеоспостереження Київ: особливості установки

Перед проектуванням системи відеоспостереження необхідно зрозуміти, для яких саме цілей вона призначається, сформувати чіткі завдання, покладені на систему.  Від того наскільки чітко буде позначено технічне завдання, а так само числа відеокамер, місця знаходження і їх можливостей буде залежати те, наскільки правильно буде функціонувати система охорони.  Наприклад, система відеоспостереження Київ для офісного приміщення може складатися з декількох камер, які можуть передавати кольорове зображення на ПК, планшет або телефон, реагувати на рухи, дисциплінувати співробітників і відвідувачів, фіксувати порушення будь-якого характеру.

Якщо установка відеоспостереження Київ планується здійснюватися в особливому місці, наприклад, на території заводу, відеокамери додатково поєднуються з іншими пристроями, наприклад, з інфрачервоним підсвічуванням, що дозволяє проводити зйомку вночі, коли темно.  В даному випадку камери встановлюються так, щоб одне певне місце проглядалося одночасно з двох і більше камер.

Наші переваги

Опыт агентства
с 1999 года

Качественное
оборудование

Собственное
ГБР

Выгодные
предложения

Быстрое
реагирование

Комплексная
охрана

Бесплатная консультация

У комплект системи відеоспостереження входять приховані камери, а також видимі.  Головна особливість прихованих систем полягає в наступному – відвідувачі об’єкта ніколи не запідозрять, що, коли вони пересуваються, всі їхні дії записують.  У видимих ​​камер теж присутні певні переваги.

Від роботи відеоспостереження буде залежати якість охорони, порядок спостереження.  В основному, зображення з відеокамер надходить на монітор або на звичайний екран телевізора.  Від якості отриманого зображення залежить наступне – чи розпізнає охоронець зловмисника, зреагує вчасно на надзвичайну ситуацію.

Звичайно ж, якщо вся система має додаткові опції, вартість установки відеоспостереження Київ буде значно збільшуватися.  Але оскільки сьогодні багато фірм намагаються відмовлятися від фізичної охорони, монтаж відеоспостереження швидко окупається.

Стандартний набір відеоспостереження складається з:

  • Відеореєстратора.
  • Блоку живлення.
  • Блок пам’яті.
  • Кабельні лінії.
  • Монітора.
  • Інше додаткове обладнання.
Заказать сейчас

Якщо набір включає кілька відеокамер, значить в нього також повинна входити техніка, яка дозволяє обробляти сигнали.

На даний момент найчастіше встановлюються цифрові відеокамери.  Вони дозволяють отримати кольорову картинку більш високої якості.  Запис з таких камер передається на сервер охоронної фірми, інформація архівується та, якщо необхідно, вилучатися.

Винахід відеоспостереження дало можливість людям сильніше убезпечити власний побут.  Завдяки монтажу даної системи можна зберегти своє здоров’я, майно, скоротити кількість злочинів і порушень.

Відеоспостереження Київ: головні переваги

Якщо ви вирішили встановити відеоспостереження, довірте роботу фахівцям нашої охоронної фірми.  Але для початку ви повинні знати, які саме переваги має система відеоспостереження.

  • Попереджає злочинність.  Головна перевага монтування відеоспостереження – система дозволяє стримати зловмисників.  Розглянемо корисність відеокамер на автомобільній парковці, оскільки вони запобігають викрадення машини, нанесення шкоди.  Крім цього, завдяки відеоспостереження охоронцям тієї ж парковки можна на одному моніторі бачити обстановку на всій території, відповідно співробітники охорони стають більш озброєні і їм легше стежити за правопорушеннями по всій парковці.
  • Бере участь в розслідуванні злочинів.  Система відеоспостереження допомагає під час розслідування будь-якого надзвичайної події.  Отриману інформацію з архіву часто використовують, як доказ, яке дозволяє швидше знайти злочинця і засудити його.
  • Стежить за роботою співробітників.  Відеоспостереження записує роботу співробітників об’єкта.  Якщо на заводі, складі і т.д.  щось було вкрадено, система дає можливість швидко знайти винуватця.
  • Низька вартість установки, обслуговування.  Монтаж відеоспостереження в Кіеве сегодня може дозволити будь-який власник магазину, супермаркету, заводу, підприємства і так далі.

Монтаж системи відеоспостереження є однією з основних послуг, які надає наша фірма.  Саме така система охорони змогла себе зарекомендувати з позитивного боку.  Вона вважається оптимальним і ефективним методом захисту будь-якого об’єкта, наприклад, приватного будинку, складу, офісу, великого виробництва і так далі.

Монтаж відеоспостереження дозволяє отримати безліч вагомих переваг, а найголовніше захистити себе, рідних і своє майно.

Дзвоніть: 

068 850 55 88 — вайбер

073 850 55 88 — телеграм

050 850 55 20

Нам доверяют
9000

Объектов по Киеву

22

Группы быстрого
реагирования

Заказать сейчас
Бесплатная консультация