Вам передзвонити?

У будь-якому місті, нехай і маленькому, є розважальний центр. Нічний клуб вважається тим об’єктом, куди приходить багато людей. Це означає, що тут потрібна більш посилена охорона. Люди в нічному клубі п’ють алкогольні напої, курять, іноді переступають закон, влаштовуючи бійки. Ось тому у більшості гостей клубу виникає почуття страху за власну безпеку.

Щоб нічний клуб був постійно під захистом, необхідна допомога охоронної компанії. Сьогодні затребуваною вважається пультова охорона.

Пультова охорона – система, яка забезпечує безпеку гостей, фінансів, цінних речей.

Особливість охорони нічних клубів

Пультова охорона на думку багатьох користувачів вважається найнадійнішою системою. Вона сама реагує на виниклі надзвичайні ситуації, знаходить і розпізнає винуватця. Навіть при відключеній електроенергії система продовжує працювати певний час.

На вибраному об’єкті встановлюються спеціальні датчики. Вони реагують, в разі незаконного проникнення в приміщення, надзвичайної ситуації всередині об’єкта.

Пультова охорона складається з наступних елементів:

Спеціальне обладнання, що дозволяє стежити за відвідувачами за допомогою потужних відеокамер.
Протипожежні датчики. Завдяки їм можна виключити ризик несподіваного займання приміщення.
Датчики руху. У разі, якщо нічний клуб закритий, дані датчики стежать, щоб у приміщення не проник зловмисник.
Датчики від затоплення, витоку газу.
Тривожна кнопка. Як правило, такі кнопки встановлюються в найдоступніших місцях. Також є мобільні види тривожної кнопки.

Сама пультова охорона працює так:

Якщо всередині нічного клубу заходить стороння людина, починається бійка, скандал, сигнал тривоги відправляється на головний пульт охоронної фірми.
Спеціаліст центру починає обробляти отриману інформацію, знаходить екіпаж, який знаходиться поблизу. Він оповіщає групу швидкого реагування про головну проблему, вказує найкращий шлях до об’єкта.
Група швидкого реагування цілодобово патрулює по околицях міста, діє буквально моментально. В наявності у такої групи завжди є зброя, зв’язок з іншими групами і центральним офісом охоронної фірми.

Як правило, в охоронних фірмах працюють тільки професіонали. Вони міцні, підтягнуті, фізично розвинені.

Нам доверяют
9000

Объектов по Киеву

22

Группы быстрого
реагирования

Заказать сейчас
Бесплатная консультация
Сплатити послуги