Вам передзвонити?

Охорона будинку Київ – практично ідентична з охороною квартир послуга. Але у приватних будинків є своя специфіка в плані безпеки житла. Спробуємо розібратися, в чому відмінності від багатоквартирних будинків.

Специфіка охорони приватного будинку

Охоронна сигналізація будинків Київ так само важлива і актуальна, як і охорона квартир в багатоквартирних будинках. Цілі охорони однакові:

Забезпечити безпеку житла і всіх проживаючих;

Захистити майно;

Уберегти житло від пошкоджень і аварійних ситуацій;

Забезпечити спокій мешканців.

Особливості охорони будинку в Києві

Уразливість і будинків і квартир від злочинних посягань теж знаходиться приблизно на однаковому рівні. Обидва варіанти однаково піддаються нападу:

В робоче і навчальний час;

У період тривалих від’їздів і відпусток.

Але є особливості, за якими приватний будинок більш уразливий, ніж квартира. У багатоквартирних будинках на одному сходовому майданчику проживають одночасно кілька сімей. Відповідно, злочинцям складніше вибрати час і проникнути в житло, ніж у випадку з приватним будинком. Є ризик бути поміченими.

Охорона будинку Київ найбільш актуальна тим, що зараз сучасні будинки часто будуються в модному котеджному стилі і знаходяться на віддалі від сусідів за високими парканами. Проникнення на територію зловмисників може залишатися непоміченим. У порушників повна свобода до дій.

Поставити будинок на охорону Київ – не менш важлива опція, ніж охорона квартири. З огляду на специфіку приватного будинку краще вибрати охорону з підключенням на пульт.

Відмінною особливістю приватного будинку також є можливість проникнення зловмисників в нічний час, коли мешканці сплять. Особливо часто така ситуація відбувається в будинках де більше одного поверху.

До того ж, в будинку у зловмисників набагато більше можливостей проникнути і піти з неохоронюваних житла непоміченими.

Охорона будинку Київ убезпечить і житло і його мешканців від проникнення злочинців та інших небезпечних ситуацій. Вартість охорони будинків в Києві при цьому доступна навіть сім’ї з середнім бюджетом.

Переваги охорони будинків

Охоронна сигналізація будинків Київ має незаперечні функціональні переваги крім базових, які збігаються з охороною квартир.

Переваги охорони приватного будинку:

Можливість комплексної охорони будинку і території. Датчики розміщуються не тільки в приміщенні;

Захист і безпека в нічний час. При проникненні зловмисників в будинок існує пряма небезпека не тільки для майна і житла, але і для життя. Шум від проникнення можуть почути сплячі на другому поверсі мешканці та зіткнутися зі злочинцями. Щоб цьому запобігти, існує функція «Я залишаюся вдома». Вона просто незамінна для безпеки приватного будинку і його мешканців – будинок охороняється по периметру, а внутрішні датчики знаходяться в спеціальному режимі і не спрацьовують на що знаходяться в будинку людей;

Можливість, додаткового підключення охоронних датчиків, які відстежують загоряння, витік газу, витік води;

Можливість установки відеоспостереження за будинком і територією. Ефективний захід у комплексній охороні будинку;

Можливість підключення послуги «фізична охорона». Кваліфіковані фахівці забезпечать патрулювання та інші високоефективні охоронні заходи.

Вартість охорони будинків Київ ненабагато вище, ніж охорони квартири, і дуже лояльна в ціновій політиці. Охорона будинків Київ ціна – це максимум якості і помірні витрати.

Принципи роботи охоронного агентства

Охоронна сигналізація будинку Київ захищає житло і його мешканців від злочинного вторгнення і надзвичайних ситуацій. Принципами нашої роботи є:

Точна і постійний зв’язок об’єкта з охоронної базою. Інформування відбувається в реальному режимі часу, реакція і виїзд групи відбувається в максимально швидкий термін;

Охорону будинку забезпечують і контролюють кваліфіковані, досвідчені фахівці;

Клієнт отримує гарантії щодо охорони будинку. Агентство несе матеріальну відповідальність за безпеку і майно, що охороняється;

Поставити будинок на охорону Київ є навіть сім’ї з середнім стабільним доходом;

У роботі використовуються тільки сучасні техніки, обладнання та технології.

Комплексна охорона будинку в Києві

Охорона будинку Київ стане ще надійніше, якщо це буде комплекс послуги та функції:

Охоронна сигналізація;

Сигналізації різного плану реагують на задимлення, витоку води і т.д .;

Відеоспостереження.

Застосовуючи комплексний підхід, ми використовуємо тільки сучасні тенденції та обладнання. Крім того:

Ми завжди враховуємо думку клієнта щодо того, як він хоче бачити охоронну систему в своєму будинку;

Ми дуже ретельно відбираємо якість матеріалів і працюємо виключно своїми ресурсами;

Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта;

Ми надаємо можливість вибору з декількох видів послуг, на розсуд клієнта;

За всіма діями проводиться ретельний контроль – наші клієнти завжди в безпеці.

 

Нам доверяют
9000

Объектов по Киеву

22

Группы быстрого
реагирования

Заказать сейчас
Бесплатная консультация