Вам передзвонити?

Охорона магазинів Київ – затребувана і необхідна послуга охоронного характеру.  Велика прохідність людей і постійний оборот коштів – магазини потребують охорони на постійній основі.

Охорона МАФів Київ – так само значна за потребою послуга.  Маф безпосередній комерційний учасник міського життя, досить популярний серед закладів вуличного харчування і торгівлі.  Через невеликі розміри і нечисленного персоналу, він нерідко привертає увагу злочинців бажаючих роздобути коштів.

Наші перваги

Опыт агентства
с 1999 года

Качественное
оборудование

Собственное
ГБР

Выгодные
предложения

Быстрое
реагирование

Комплексная
охрана

Щоб замовити віїзд спеціаліста, отримання консультації, дзвонить: 

068 850 55 88 — вайбер

073 850 55 88 — телеграм

050 850 55 20

Заказать сейчас

Особливості охорони магазинів і МАФів в Києві

охорона МАФів кіевПоставіть магазин на охорону, поставити маф під охорону – це забезпечити закладу безперебійне і спокійне функціонування і торгівлю.  Обидва об’єкти беруть активну участь у міському житті, в тому числі і нічний.  Охорона магазину Київ і охорона мафа Київ – це:

Збереження майна;

Безпека співробітників;

Своєчасне реагування на аварійну ситуацію;

Захист від шахраїв і неадекватної поведінки відвідувачів.

У місцях руху народу завжди бувають нестандартні ситуації, які іноді вимагають оперативної реакції охоронного характеру.  Особливо до цього схильні магазини і мафи працюють в нічний час доби, але навіть в разі якщо заклад закривається на ніч, воно також притягує увагу вже з позиції злому і заволодіння майном.

Охоронна сигналізація МАФів Київ захищає:

 • Від крадіжки і злому;
 • У разі конфліктних ситуацій;
 • При спробі демонтажу мафа;
 • Від аварійної ситуації у вигляді загоряння;
 • Від навмисного підпалу і хуліганства.
Бесплатная консультация

Охорона магазинів і МАФів в першу чергу забезпечує стабільність роботи закладу.  Персонал, відчуваючи себе в безпеці, працює набагато продуктивніше.  Магазин або маф підключений до пульта охоронного агентства захищений цілодобово.  Для виїзду на об’єкт групи реагування досить сигналу з тривожної кнопки або датчиків сигналізації.

Об’єкт, який поставлений на охорону, привертає злочинне увагу набагато рідше.  Зловмисникам не вигідно ризикувати, вони, як правило, шукають легку здобич, яка не принесе клопоту.  Поставити магазин на охорону, поставити маф на охорону – забезпечити себе і свій бізнес спокоєм.

Вартість охорони магазинів і вартість охорони МАФів в Києві абсолютно лояльна і доступна навіть невеликим закладам з обмеженим бюджетом на утримання.  Якщо зіставити користь і переваги послуг охоронного агентства, охорона магазинів ціна виправдовує і окупає себе з надлишком.

Цена на охрану магазинов, мафов в Киеве
от
315
/мес

Переваги пультової охорони магазинів і МАФів в Києві

Для охорони магазинів і МАФів в Києві найбільш актуальна пультова охорона як вид.  Це дає максимально функціональні переваги:

 • Збереження майна і матеріальних засобів;
 • Безпека персоналу;
 • Моральний спокій як з боку персоналу так і власнику бізнесу;
 • Забезпечення громадського порядку в магазині або на території мафа;
 • Запобігання хуліганських дій, умисних дій спрямованих на майно і заклад в цілому;
 • Превентивний захист – об’єкт, який знаходиться під охороною, піддається злочинному посяганню в кілька разів рідше, ніж не охороняється об’єкт.  Серед злочинного світу добре налагоджено інформування.  Про відсутність охорони або її наявності стає відомо моментально.
Заказать сейчас

Комплексна охорона магазинів і МАФів в Києві

У торговельній сфері дуже ефективна комплексна охорона об’єкта.  Це дозволяє поєднати кілька видів взаємодіючих послуг:

 • Установка охоронної сигналізації;
 • Установка тривожної кнопки для швидкого реагування і цілодобовий моніторинг з пульта охоронного агентства;
 • Монтаж пожежної сигналізації яка дасть сигнал на ранній стадії;
 • Установка додаткової сигналізації і датчиків реагування в разі аварійної ситуації;
 • Відеоспостереження за магазином, МАФом і прилеглим до них територією.  Записи з камер відеоспостереження стають вирішальними доказами в разі конфліктних ситуацій або шахрайських дій;
 • У разі якщо магазин має потребу або особливе значення за цінністю товару (ювелірні магазини, антикварні крамниці і т.д.) – є можливість посилити безпеку фізичною охороною.

Співробітники охоронного агентства «Охорона та безпека» – кваліфіковані фахівці в належній фізичній формі і зі спеціальними навичками.  Для охорони кожного магазину або мафа в Києві розробляється особистий проект.

Ви платите тільки за необхідні послуги і отримуєте максимальну якість незалежно від обсягів охоронної системи.  Довірте охорону магазину або мафа в Києві професіоналам і будьте впевнені у збереженні вашого майна і бізнесу!

Бесплатная консультация
Нам доверяют
9000

Объектов по Киеву

22

Группы быстрого
реагирования

Заказать сейчас
Бесплатная консультация