Вам передзвонити?

Охорона павільйону в Києві – послуга, яка необхідна в комерційній діяльності. Незалежно від розміру, обороту і спрямованості, павільйон це місце підвищеної прохідності людей, і він потребує охорони.

Товарообіг і максимальна концентрація коштів, притягують злочинне увагу. Як правило, зловмисники добре поінформовані про наявність чи відсутність охорони торгової точки. Незахищений об’єкт моментально стає легкою здобиччю.

Найбільш ефективний метод захистити своє майно і забезпечити стабільну роботу закладу – поставити павільйон на охорону. Охоронне агентство “Охорона і Безпека” в Києві в індивідуальному порядку визначить потреби об’єкта і підбере оптимальний комплекс послуг.

Установка устаткування проводиться фахівцями агентства «Охорона та безпека» без залучення сторонніх осіб, це своєрідний показник якості та професіоналізму. Краще не намагатися вирішити питання самостійно, навіть найякісніше обладнання потребує грамотному підході і професійному контролі.

Пультова охорона павільйону в Києві

Павільйон це комерційна точка, як правило, малогабаритна за масштабом. Але при цьому об’єкт дуже вразливий, йому можуть загрожувати:

Злом з метою крадіжки майна;
Напад під час роботи з метою заволодіння касою;
Атака шахраїв;
Знищення торгової точки через недобросовісну конкуренцію (підпал, нанесення зовнішнього шкоди і т.д.)

Пультова охорона дозволяє надійно і функціонально захистити павільйон. Сенс дії полягає в тому, щоб поставити павільйон на пульт охорони. У разі тривоги або незаконного проникнення, датчики сигналізації посилають тривожний сигнал на цілодобовий пульт. На об’єкт в максимально короткі терміни виїжджає група швидкого реагування.

Пультова сигналізація може бути доповнена тривожною кнопкою, що дуже рекомендується в разі охорони павільйону. Охоронне агентство відреагує негайно і законними діями відновить безпеку об’єкта.

Додаткові можливості охоронної сигналізації павільйону

Через невеликі габарити павільйону рідко потрібно послуга фізичної охорони (присутність охоронця на робочому місці в павільйоні), але в індивідуальних випадках в залежності від потреб об’єкта, така послуга може бути надана.

Також в павільйоні може бути встановлена ​​протипожежна сигналізація. Вона грунтується на датчиках реагування на задимлення і дозволяє уникнути і вчасно запобігти серйозні руйнування і пошкодження від пожежі.

Також охорона павільйону може бути доповнена відеоспостереженням. Ця функція ефективна саме через можливість фіксувати всі деталі відбуваються на торговій точці. Вона дає можливість моніторити роботу співробітників, і в разі будь-якої нестандартної ситуації переглянути інформацію з детальними подробицями того, що відбувається. Записи з камер відеоспостереження є ефективним доказом при спірних моментах і непорозуміннях.

Переваги охорони павільйону

Професійна охорона павільйону має незаперечні переваги:

Послуги надають професіонали. Всі фахівці охоронного агентства ретельно підготовлені;
Використовується якісне обладнання;
Миттєве реагування – група виїжджає на об’єкт в найкоротші терміни;
Охоронне агентство застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта;
Ціни на охоронні послуги оптимізовані, поставити павільйон під охорону можуть навіть невеликі торгові точки з середнім бюджетом;
Дії професіоналів легальні і тактовні, але одночасно високоефективні. Злочинці будуть затримані.

Довіряйте охорону Вашого бізнесу професіоналам і будьте впевнені в його безпеці!

Нам доверяют
9000

Объектов по Киеву

22

Группы быстрого
реагирования

Заказать сейчас
Бесплатная консультация