Вам передзвонити?

Супермаркет вважається одним із складних об’єктів з боку охорони. Тут кожен день проходить багато людей, отже, охоронці повинні стежити за всіма подіями, наприклад, за тим, як поводяться відвідувачі, касири і так далі.

Для забезпечення безпеки працівників і покупців, збереження продукції і обладнання, фінансів потрібно комплекс заходів – це фізична охорона одночасно з надійним обладнанням.

Пультова охорона в супермаркетах

Для того, щоб поставити супермаркет на охорону, використовується великий набір заходів. У нього можуть входити:

Фізична охорона.
Відеоспостереження по всьому периметру приміщення.
Охоронна і пожежна сигналізація.

Крім того, для таких великих об’єктів, як супермаркет, часто використовується тривожна кнопка. Завдяки їй будь-який співробітник закладу в разі надзвичайної ситуації зможе викликати бригаду швидкого реагування.

Пультова охорона: головні переваги

Пультова охорона має свої переваги:

Надійність. Система в рідкісних випадках виходить з ладу. Якщо таке відбувається, заміну обладнання здійснює охоронна фірма.
Простота установки. Монтаж техніки досвідчені інженери проводять протягом одного для після надходження заявки від замовника.
Невеликі витрати на експлуатацію. Для того, щоб користуватися цією системою охорони, потрібні мінімальні фінанси, якщо порівнювати з фізичною охороною.
Постійне спостереження за об’єктом. Охоронна фірма цілодобово стежить за об’єктом. Даний пункт вважається найактуальнішим, так як багато крадіжок і проникнення виробляються ночами.

На сьогоднішній день пультова охорона для супермаркетів є найкращим методом, який дозволяє забезпечити об’єкт надійним захистом.

Нам доверяют
9000

Объектов по Киеву

22

Группы быстрого
реагирования

Заказать сейчас
Бесплатная консультация
Сплатити послуги