Вам передзвонити?

Бажання придбати будинок за містом виникає майже у будь-якого жителя, який проживає в мегаполісі. Чисте повітря, тихе місце, красиві пейзажі – все це вабить. Однак коли людина купує дачу, тоді з’ясовується: тут радісно тільки влітку, а ось взимку люди залишають заміський будинок і починають переживати, як подбати про те, щоб майно залишилося в цілості.

Що можна придумати, щоб дача не стала простою здобиччю для зловмисників? Можна, звичайно ж, відвести цінні речі в міську квартиру або подумати про те, як захистити нерухомість від крадіжки.

Щоб поліпшити максимально захист дачі, ми дамо Вам поради, які Вам допоможуть

Поради з безпеки дачі взимку

  • Встановіть надійну вхідні двері. Коли будете вибирати вхідні двері для дачі, враховуйте вартість виробу і ціну самого будинку. Можна встановити броньовану або антивандальную двері. Також є більш доступні варіанти, наприклад, установка на дерев’яні двері міцного замку, а також монтаж металевих накладок по дверного отвору і одвірка.
  • Вікна захистіть решітками і віконницями. Вікна вважаються найуразливішими місцями в будь-якому будинку. Будь-злодій може швидко видавити в вікні скло, відмовитися від злому дверей. Однак вікна можна завжди зробити більш захищеними, якщо зробити деякі заходи захисту. Відмінним варіантом стане установка: решіток, захисних жалюзі, віконниць, ролетів.
  • Встановіть інженерні системи, які сповіщають про незаконне проникнення. Такі системи поки не використовуються повсюдно щоб контролювати доступ і отримувати сповіщення від незаконному проникненні на дачу. Як правило, вони монтуються в великих котеджах або в особняках. Однак і на заміській дачі охоронна система стане корисною. Хороший варіант – «Розумний будинок». Створіть контур, який під час відкривання вікна або дверного отвору почне розмикатися, після чого тривожний сигнал надійде на ваш смартфон. Подібна система відмінно функціонує на включення сильного сигналу або світла на території дачі. Світло і звукове сповіщення налякають злодія, привернуть сусідів, які викличуть поліцію або подзвонять саме вам. Відмінно працюють муляжі камер, у яких встановлено датчик руху. Вони швидко засікає пересувається по ділянці об’єкт, ведуть його, імітуючи запис.
  • Найкраще по надійності буде встановити пультової охорону. Така сучасна система швидко оповіщає охоронну фірму про злом будинку, після чого до об’єкта відправляється група швидкого реагування.
Нам доверяют
9000

Объектов по Киеву

22

Группы быстрого
реагирования

Заказать сейчас
Бесплатная консультация
Сплатити послуги