Вам передзвонити?

Завжди, коли ви збираєтеся у відпустку ви мимоволі замислюєтеся про те, як би краще заховати цінні речі у себе в квартирі. Особливо часто така думка виникає у тих, хто просить друга або сусіда про те, щоб, той приходив і, наприклад, годував риб в акваріумі або поливав квіти.

Більшість зловмисників звикли шукати цінності в примітивних місцях, таких як: книги, полки в шафах з одягом і так далі. Зрозуміло, в цій статті ви не знайдете подібних рад. Нижче зібрані деякі приклади хитрих схованок, які дійсно працюють.

Першим і найкращим варіантом буде – ховати гроші під кришкою розетки. Жоден злодій не буде ризикувати своїм здоров’ям і життям, щоб отримати купюру, найімовірніше, з невеликою сумою грошей. Для абсолютної безпеки – вимкніть електрику та обов’язково оберніть цінність гумовою рукавичкою. Чи не рекомендуємо застосовувати цей метод, якщо у вас мінімальні пізнання в електроніці.

У вбиральні ми звикли бачити труби. Цей елемент інтер’єру, так звично сприймається, що ніхто і не подумає, що щось можна заховати всередині. Досить знайти де-небудь трубу, схожу на ті, що встановлені у вас під раковиною. Далі візьміть потрібний відрізок і встановіть паралельно існуючим.

У поролон меблів ховати коштовності вміють все. Злодії теж, досить розумні люди і якщо тайник неправильно облаштувати, тоді вас обчистять. Буде потрібно зняти оббивку, зробити непомітний надріз і витягнути з глибини частина наповнювача, покласти туди речі і акуратно повернути оббивку на місце.

Маловідоме, але не менш ефективне місце – карниз для шторки у ванній. Важливо переконатися, що річ менше самої трубки, інакше, якщо вона застрягне посередині, тоді не те що домушникам, але і вам самим буде до неї складно дістатися.

Мало хто знає, що домашні рослини можна використовувати, як непримітний схованку. Візьмемо, наприклад, кактус. Цей колючий друг не врятує вас від випромінювання, що викидається комп’ютером, але стане цілком хорошою скринькою для грошей або прикрас.

Для цього потрібно відірвати від його коренів пару вусиків. Кактусу це не зашкодить, тому що вони можуть обходитися без них деякий час. Далі виріжте частину нутрощі знизу, засуньте щось з цінностей туди і закопайте кактус назад в горщик.

Однак найвірнішим рішенням буде поставити охоронну сигналізацію на пульт. Зробивши це, ви відразу ж довідаєтеся про те, що до ваших цінностей доторкнулася чужа рука. А якщо спрацює галаслива сигналізація, то злодії, швидше за все, будуть якомога швидше нести себе, а не ваші коштовності.

Нам доверяют
9000

Объектов по Киеву

22

Группы быстрого
реагирования

Заказать сейчас
Бесплатная консультация
Сплатити послуги